Pro zachování krásné a zdravé pleti, na co možná nejdelší dobu, potřebuje vaše pleť jedinečnou a pravidelnou péči. Dopřejte jí tedy tu nejlepší a budete odměněni dokonalým a svěžím vzhledem.

Kosmetické řady Sothys, splní očekávání všech, kteří vyhledávají ošetření a kosmeceutický program, inspirovaný odbornými lékařskými postupy, rychlé a zkrášlující ošetření se silou lékařské kosmetiky a jemností kosmetického ošetření. Dle typu pleti, zahrnuje každé ošetření - odlíčení, úpravu obočí, peelingčištění pleti, masáž (výjímkou je problematická pleť), sérum, maskudenní krém, základní make up a doporučení domácí péče.


Péče o dokonalé kontury obličeje a vyhlazení očních partií

Toto ošetření bylo speciálně navrženo pro ženy, které chtějí zachovat mladistvé kontury obličeje, dekolt bez vrásek a zároveň vyhladit oční partie. Tato péče napravuje ochabnutí kůže a viditelně vylepší kontury vašeho obličeje za pomoci tří intenzivních masek a specifické masáže. Ošetření očních partií zmírní otoky, mimické vrásky a rozzáří váš pohled.

Délka ošetření 90 min.
Cena 1 800 Kč


Oční péče s vysokou ochranou pro viditelně mladší vzhled vašich očí

Kompletní péče o oční kontury, kruhy a vrásky pod očima,včetně péče o vrásky na čele kmenovými buňkami vysokohorských květin.

Délka ošetření 60 min.
Cena 750 Kč
Cena v případě dalšího ošetření 500 Kč


Ošetření se SPA™ termální vodou pro citlivou pleť

Chránit - zklidnitdodat rovnováhu citlivé pleti, to je cílem této péče. Velmi jemné, hypoalergenní textury produktů, vyhovují citlivosti všech typů pleti a každá pleť tak znovu získá pocit komfortu a pohodlí.
Toto ošetření je opravdovým lázeňským pohlazením pro vaši pleť a spolu s domácí péčí ulehčí život Vám, které máte trvale nebo dočasně zcitlivělou pleť.

Délka ošetření 90 min.
Cena 1 400 Kč


Sezonní péče o pleť v limitované edici

Limitovaná sezonní ošetření se silou minerálu a vitamínů je kombinací chronobiologie a požitku z ošetření. Bambucké máslo vyživí a regeneruje vaši pleť a koktejl antitoxinů bude pro ni vzpruhou a ochranou pro všechna roční období. Krásná ovocná vůně provází celé okysličující ošetření, které dokonale vaši pleť vyživí, omladí a rozzáří..

Délka ošetření 90 min.
Cena 1 400 Kč


Rozjasňující péče / W./ s H2CR kosmeceutickým komplexem

Specifická péče pro pleť, která hledá dvojí účinek, projasnění a potlačení pigmentových skvrn. Jemnou vůni, ale výrazné projasnění pleti Vám slibuje ošetření, vhodné pro všechny typy pleti různého věku. Proč tedy vypadat starší se zažloutlou nebo zašedlou pleťí.

Délka ošetření 2 hod.
Cena 1 400 Kč