Pro zachování krásné a zdravé pleti, na co možná nejdelší dobu, potřebuje vaše pleť jedinečnou a pravidelnou péči. Dopřejte jí tedy tu nejlepší a budete odměněni dokonalým a svěžím vzhledem.

Kosmetické řady Sothys, splní očekávání všech, kteří vyhledávají ošetření a kosmeceutický program, inspirovaný odbornými lékařskými postupy, rychlé a zkrášlující ošetření se silou lékařské kosmetiky a jemností kosmetického ošetření. Dle typu pleti, zahrnuje každé ošetření - odlíčení, úpravu obočí, peeling, čištění pleti, masáž (výjímkou je problematická pleť), sérum, maskudenní krém, základní make up a doporučení domácí péče.


Sothys  Organics™ .....zaručení dokonalého zážitku v souladu s přírodou

Organické kosmetické ošetření se svěží vůní probudí pokožku a dodá jí okamžitý jas a hydrataci. Ponořte se do srdce přírody a užijte si chvilku hluboké relaxace v kombinaci s organickou péčí extraktů  ze zimolezu, hlohové květinové vody a březové mízy.

Objevte novou profesionální péči s vysokou účinností a čtyří produkty na domácí péči se svěží anýzovou vůní.

 Délka ošetření 90 min.
Cena 1 700 Kč


Oční péče s vysokou ochranou pro viditelně mladší vzhled vašich očí

Kompletní péče o oční kontury, kruhy a vrásky pod očima včetně vrásek na čele.

Příjemná  uvolňující masáž šíje a krku i maska dle typu pleti pro váš komfort a závěrečný krém vás pohladí po duši.

Délka ošetření 60 min.
Cena 1250 Kč


Ošetření se SPA™ termální vodou pro citlivou pleť

Chránit - zklidnitdodat rovnováhu citlivé pleti, to je cílem této péče. Velmi jemné, hypoalergenní textury produktů, vyhovují citlivosti všech typů pleti a každá pleť tak znovu získá pocit komfortu a pohodlí.
Toto ošetření je opravdovým lázeňským pohlazením pro vaši pleť a spolu s domácí péčí ulehčí život Vám, které máte trvale nebo dočasně zcitlivělou pleť.

Délka ošetření 90 min.
Cena 1 700Kč


Sezonní péče o pleť v limitované edici

Limitovaná sezonní ošetření se silou minerálu a vitamínů je kombinací chronobiologie a požitku z ošetření. Bambucké máslo vyživí a regeneruje vaši pleť a koktejl antitoxinů bude pro ni vzpruhou a ochranou pro všechna roční období. Krásná ovocná vůně provází celé okysličující ošetření, které dokonale vaši pleť vyživí, omladí a rozzáří..

Délka ošetření 90 min.
Cena 1 750 Kč


Rozjasňující péče / W./ s H2CR kosmeceutickým komplexem

Specifická péče pro pleť, která hledá dvojí účinek, projasnění a potlačení pigmentových skvrn. Jemnou vůni, ale výrazné projasnění pleti Vám slibuje ošetření, vhodné pro všechny typy pleti různého věku. Proč tedy vypadat starší se zažloutlou nebo zašedlou pleťí.

Délka ošetření 90 min.
Cena 1 800 Kč