Chemický peeling je metoda, při níž za pomoci chemických látek dochází k odstranění skeratinizovaných buněk vrchní vrstvy pokožky. Ošetření spočívá v aplikaci ovocných kyselin – nejčastěji kyseliny glykolové na ošetřovanou pokožku. Působením těchto kyselin se odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže. Následuje proces hojení, kdy se odloučené buňky kůže nahrazují novými. Pleť se po zhojení viditelně projasní, stárnoucí plet se omladí, jemné vrásky jsou vyhlazeny, jizvy po akné a rozšířené póry jsou zjemněny a odstraněny pigmentové skvrny. Také zmírňuje maštění pokožky a tvorbu komedonů.

Pro prodloužení účinků ošetření vyvinul SOTHYS obnovující a hydratační duo výrobků. Program je přizpůsobený individuálním potřebám pleti během dne a noci.


Peeling Resurfacant

Pro zářivou, sjednocenou, celkově obnovenou pleť. Zachovává pleti její rovnováhu a dodává jí pocit pohodlí díky zklidňující, relaxační modeláží a vysoce hydratačním produktům. Výsledek je viditelný po jednom ošetření a má dlouhodobý účinek. není vhodný pro citlivou pleť.

Cena ošetření 1 600 Kč


Peeling Resurfasant s vitamínem C

Intenzivní projasnění pleti rozjasňujícím sérem s čistým vitamínem C a cíleným účinkem na pigmentové skvrny.

Cena ošetření 1 900Kč