Dovolte mi, představit vám luxusní francouzskou profesionální kosmetickou značku SOTHYS Paris, která se řadí k exkluzivním světovým salonním kosmetickým značkám, díky kvalitě a vynikajícím účinkům svých výrobků. Používají ji profesionálové v institutech krásy ve více než 115 zemích světa. Na českém trhu má již dvacetiletou tradici.

Od roku 1946, kdy byly založeny laboratoře firmy Sothys, doktorem biologie panem Holtzem a zároveň kosmetický salon v Paříži, nabízí SOTHYS luxus, eleganci, účinná řešení všech kosmetických problémů, exkluzivní patentované manuální techniky, inovativní myšlení. Kosmetické procedury nenabízí tedy jen zkrášlení obličeje a těla, jsou především zaměřeny na maximální relaxaci, uvolnění a ryzí zážitek pro vaše smysly a vedou k souznění účinků specifických aktivních složek a patentovaných exkluzivních manuálních technik - něco odlišného, něco navíc.


Srdcem ošetření SOTHYS, je modelážní technika Digi-Esthétique, odvozená z nejlepších západních a východních manuálních technik, která navozuje harmonii mezi tělem a duší a zároveň posiluje účinnost a výsledky aplikovaných produktů. Navozuje stav úplné relaxace, revitalizuje organismus a obnovuje energii.

Jedinečnost Sothys také spočívá v kosmeceutickém programu pro obličejovou péči. Inspirace odbornými dermatologickými postupy a estetickými expertizami pro celkovou obnovu pleti, vedla ke spojení dvou konceptů: COSMETIC & PHARMACEUTICAL, jedná se o rychlé, efektivní a zkrášlující ošetření pleti, které v sobě skrývá sílu lékařského ošetření a jemnost kosmetického ošetření.