Pro zachování krásné a zdravé pleti, na co možná nejdelší dobu, potřebuje vaše pleť jedinečnou a pravidelnou péči. Dopřejte jí tedy tu nejlepší, dopřejte jí PRESTIŽNÍ OŠETŘENÍ SOTHYS.


DETOX ENERGIE TM

Intenzivní ošetření k detoxikaci, dodání energie a ochraně pleti proti předčasnému stárnutí. Intenzivní ošetření detoxikuje vaši pleť, obnoví energii v pleťových buňkách, regeneruje buněčnou obnovu, zvýší odolnost proti účinkům znečištěného prostředí, rozzáří a projasní pleť v každém věku. Specifické energetické tahy jsou inspirované obličejovou reflexní masáží a prováděny tlakem na specifické zóny obličeje tak, aby usnadnily proudění energie a tím pomohly pleti znovu získat svou přirozenou vitalitu, chránit celistvost mladistvého vzhledu pleti a zachovat tak její zářivost a jas, jež jsou zdrojem krásy.

Detox Energie TM zahrnuje - povrchové čištění pleti, úpravu obočí, čištění pleti -enzymatique gommage dépolluant, modelační techniky na krku a šíji, specifickou reflexní obličejovou masáž projasňujícím sérem, relaxační modeláž Digi- Estetique, masku s vitamínem C a dvojitou vyhlazující masku, masáž rukou, sérum, denní krém, doporučení domácí péče pro udržení dlouhodobého účinku.

Délka ošetření 2 hod.
Cena 2 600Kč


HYDRA  HYALURONIC ACID - vysoce hydratační kůra, extrakt hřibu 1055 a čtyřnásobná kyselina hyaluronová

Optimální hydratace je klíčem k zachování vaší krásy, věnujte tedy vaší pleti dokonalou hydrataci mimořádného ošetření s exkluzivní patentovanou aktivní látkou - extrakt hřibu Boletus 1055, která pochází z biotopu francouzské oblasti Limousin a byla vybrána pro svou schopnost působit na základní mechanismus hydratace a ochrany buněk. Péče čtyřnásobnou kyselinou hyaluronovou, peptidy z jeřabin a hrachu, ceramidy,okamžitě obnovují hydrataci a lipidový film pleti,.Opětovně aktivují hydratační paměť pleti a hloubkově regenerují. Vaše pleť se bude cítit již po jednom ošetření okamžitě posílená, oživená a bude vypadat mladší. Pro preventivní péči je vhodné toto ošetření 1 měsíčně a dle potřeby. Jako intenzivní kůru doporučuji 1 ošetření týdně po dobu 3 až 4 týdnů.

Ošetření zahrnuje -, povrchové čištění pleti, úpravu obočí,masáž ultra-hydratačním balzámem,gommage enzymatique, koncentrovanou hydratační ampuli, Nutri - replenishing elixir -  doprovázený specifickými hydratačními tahy, relaxační modeláž Digi - Estetique, ultrahydratační masku, masáž rukou, hydratační sérum, denní krém dle typu pleti.

Délka ošetření 2 hod.
Cena 2 400Kč


Vysoce efektivní omlazující ošetření s βP3. TRI-KOMPLEXEM TM : šafrán – jerlin - peptidy

Cílené ošetření, které bojuje proti viditelným známkám stárnutí, vráskám a povoleným rysům. Toto vysoce sofistikované ošetření kombinující produkty s vysokou účinností a cílené profesionální metody aplikace, díky kterým získáte viditelně mladší tvář. Chrání kapitál mládí v každém věku díky dvojitému účinku působícího na příznaky stárnutí - polyfenoly květu šafránu a dimer kvercetinu z květu jerlínu chrání pleť před oxidačním stresem, zatímco peptidy předcházejí vzniku chronologických příznaků stárnutí (vrásky, povolené rysy).

Ošetření zahrnuje - povrchové čištění pleti, úpravu obočí, čištění pleti – peeling + gommage, masáž vyplňujícími a zpevňujícími séry, relaxační modeláž Digi- Estetique, dvojitou liftingovou masku, závěrečné sérum, denní krém dle typu pleti. Součástí péče je i masáž rukou.

Délka ošetření 2 hod.
Cena 2 400 Kč