Naše oči a náš zrak jsou nenahraditelné při všech činnostech, zejména pak při čtení, řízení auta, sportování, práci na počítači atd., proto si zaslouží tu nejlepší péči. Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže, při které se snižuje nitrooční tlak, dochází ke zprůchodňování dutin, napomáhá proudění lymfatických tekutin a tím umožňuje vyplavovat nahromaděné toxiny, oddaluje proces stárnutí, zejména pak tzv. kohoutích stop, zabraňuje tvorbě váčků a kruhů pod očima.


Masáž je velmi příjemná a již po první proceduře je pokožka v okolí očí pevnější, vypnutější, hladší a oči jsou odpočaté a rozzářené, získají mladiství vzhled a Vy úžasnou relaxaci. Preventivní ošetření doporučuji 1-2 x měsíčně. Počet ošetření, v případě intenzivní kůry, doporučuji 5 - 10, ideálně 1 - 2 x týdně.

V případě některých onemocnění je bohužel tato masáž nevhodná, např. u zeleného a šedého zákalu, poranění očí, ječném zrnu, zánětech. Ošetření se provádí speciálními přípravky pro oční okolí a zahrnuje - odlíčení, sérum, masáž, regenerační masku, sérum, oční krém, denní krém, základní make-up.

Délka ošetření 60 minut
Cena 1250